Zaistenie pohľadávok

Využite možnosť zaistenia pohľadávok a vyhnete sa problémom s platobnou nevôľou alebo platobnou neschopnosťou svojich odberateľov. Postúpte nám vaše tuzemské alebo exportné pohľadávky a znížte svoje kreditné riziko. Preventívne zaistenie vám dáva istotu a v konečnom dôsledku je vždy lacnejšie než prípadná nedobytná pohľadávka. Postaráme sa o korektné zaistenie vašich pohľadávok a ich plnenie v dohodnutej miere.

 

Zaistenie pohľadávok je založené na postúpení tuzemských alebo exportných krátkodobých obchodných pohľadávok. Služba zahŕňa zaistenie pohľadávok proti platobnej nevôli a platobnej neschopnosti (insolvencia, konkurz) odberateľa a zároveň ich profesionálnu správu a inkaso.

 

Zaistenie pohľadávok je vhodné pre klientov, ktorí chcú znížiť svoje kreditné riziko a zároveň pre klientov, ktorí hľadajú outsourcing služieb kvôli zvýšeniu efektivity z hľadiska úspory času, administratívy a personálnych nákladov.

Pokiaľ vás ponuka zaujala, kontaktujte priamo nášho obchodného zástupcu. V prípade, že si nie ste istí, či je factoring vhodným riešením vášho financovania, vyplňte factoringový test.

zavrieť