Kariéra

Client Manager v oddělení péče o klienty

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Client Manager v oddělení péče o klienty

Náplň práce

  • Péče o existující klientské portfolio
  • Identifikace o rozvoj obchodních příležitostí stávajících klientů
  • Zpracovávání factoringových úvěrových návrhů
  • Příprava factoringové smluvní dokumentace
  • Aktivní péče o postoupené pohledávky a jejich monitoring
  • Denní kontakt s klienty
  • Řešení klientských dotazů a reklamací, obchodní jednání
  • Spolupráce s provozním oddělením, oddělením risk managementu a s právníky
  • Odpovědnost za plnění obchodních cílů, růst klientské spokojenosti a proaktivní řízení rizikového profilu transakcí
  • Místem výkonu práce je Praha

Požadujeme

  • VŠ / SŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • Zkušenosti s obsluhou korporátních klientů min. 2 roky.
  • Znalost factoringových nebo bankovních úvěrových produktů
  • Plynulou znalost angličtiny
  • Komunikativnost
  • Prezentační dovednosti
  • Schopnost samostatně řešit zadané úkoly
  • Přesnost a odpovědnost

Nabízíme

  • Příležitost pro osobní rozvoj a růst v rámci nadnárodní bankovní skupiny
  • Motivující mzdu
  • Otevřenou firemní kulturu, dynamické a přátelské prostředí
  • Řadu firemních benefitů

Další informace

  • Nástup možný dle dohody
  • Doba neurčitá

Své životopisy zasílejte na zdenek.bily@unicreditfactoring.cz

zavrieť